• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi tarafından “Kütüphaneler Haftası” nedeniyle Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, “Konya’da Yaşayan Yazarlar Sizlerle” adıyla bir imza günü düzenlendi.

  Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi tarafında “Kütüphaneler Haftası” nedeniyle Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, “Konya’da Yaşayan Yazarlar Sizlerle” adıyla bir imza günü düzenlendi.

   Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan imza gününe çok sayıda yazar kitaplarını imzalayacak. Okuyucularıyla buluşacak olan yazarlar:

   Duran Çetin Kazım Öztürk, Nazım Peker, Nuri Şimşekler, Melahat Ürkmez, Nezahat Bekleyiciler, Sinan Yağmur, Ömer Lütfi Ersöz, Cemil Paslı, Vehbi Sait Gökrenk,  Zeki Oğuz.

   TYB Konya şube başkanı Bekir Şahin, “Yazarlarla okuyucu buluşturmak ve kitap okumaya dikkat çekmek için yapılan bu faaliyete yazarlarımızın ilgi göstermesi bizleri memnun etmiştir. Hemşerilerimizi, okuyucularımızı ve basın camiasını, 2 Nisan 2011 Cumartesi günü saat 14’de Kulesite etkinlik alanında düzenlenen imza gününe bekliyoruz.” dedi.1713 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret220645