• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin
Site İçeriği

Kültür Dünyamız videoları

ARŞİMET ZEKAİ KORKU EVİ


Arşimet Zekai sizden biri.

Sınıftaki olaylar onsuz olmaz. Mutlaka kıyısından köşesinden Arşimet Zekai çıkacaktır. Eğlenceli, biraz komik, biraz değerler eğitimi, biraz bilgi, biraz düşünce ve espri anlayışla kahkahaların havada uçuştuğu bir seri roman.

Kafasında müthiş fikirleri olan ama nasıl hayata geçireceğini bilmeyen Arşimet Zekai ve arkadaşları Nazmi ile Mithat, sizin inanılmaz eğlenceli vakit geçirmenize eşlik edecekler.

 Sade bir dil ile anlaşılır olmayı ve etkileyiciliği gözeterek yazılan, sıkılmadan okuyacağınız kitap, okuma isteğinizi kamçılayacak ve okuma hızınızı artıracaktır. Kullanılan dil itibariyle, Türkçeyi öğrenme, güzel okuma ve güzel yazma yeteneğinizi geliştirecektir.

Merakla beslenmiş romanın bir diğerini okumak için sabırsızlanacak, severek okuyacak ve okumayı alışkanlık haline getireceksiniz.

Arşimet Zekai serüveni başlıyor, okurken onlardan biri de sen olacaksın. Haydi macera dolu yolculuğa…

Okulun tatile girmesiyle birlikte, kafasındaki müthiş fikirleri hayata geçirmek isterken inanılmaz olaylar sarmalı içinde kalan Arşimet Recai, yine inanılmaz bir olayı güpegündüz bir delinin hapishanesine düşmekle yaşar. Nazmi ve Mithat hayatlarında unutamayacakları korku dolu anların hemen arkasından aldıkları karneleri ailelerine götürme telaşı içinde yaşadıkları inanılmaz günün heyecanını siz de onlarla yaşayacaksınız.

Güpegündüz bir delinin eline düşen kahramanlarımızın serüvenini merak etmiyor musun?

Hadi, hâlâ neyi bekliyorsun? Kitap okumanı bekliyor…

                                      ÖNCEKİ BASKILARININ KAPAĞI

Köşe Yazıları
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret332444