• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

Törene, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in yanı sıra Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekillerinden bazıları katıldı.

Konya Gazeteciler Cemiyeti tarafından Dedeman Otel'de düzenlenen “2010 Yılı Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu.

Törene, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'in yanı sıra Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Kabakçı, Hasan Angı, Ayşe Türkmenoğlu, Orhan Erdem, Hüsnü Tuna ile kamu kurum ve kuruluş ve yerel ve ulusal medya temsilcileri katıldı. Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, medya sektöründeki en büyük sorunun yıpranma hakkının geri alınması olduğunu belirterek, konuyla ilgili hazırladıkları dosyayı tören sonrası Bakan Dinçer'e takdim etti.

Dedeman Otel'deki törene katılan Bakan Dinçer, Konya'da yerel basının etkili bir güce sahip olduğunu söyledi. KGC 2010 Başarı ödüllerini alan basın mensuplarına meslek hayatlarında başarılar dileyen Dinçer, gündeme ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmaların ardından, Konya Gazeteciler Cemiyeti 2010 Başarı Ödülleri dereceye giren gazetecilere verildi.

Tv Kültür-sanat dalında da KON TV'den Duran Çetin, “Kültür Dünyamız” adlı programıyla Konya Gazeteciler Cemiyeti birincilik ödülü aldı.1954 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret220647