• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

Duran Çetin Hadim'de öğrenci ve öğretmenlerle buluştu

Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 4 Aralık 2015 Cuma günü Hadim'de ortaokul öğrencilerine yönelik konferans düzenlendi.

Yazar Duran Çetin, Eşenler İlkokulu-Ortaokulu, Göynükkışla İlkokulu-Ortaokulu ve Bademli Ortaokulu öğrencileri ile buluştu. Bahsi geçen okul öğrenci ve öğretmenlerine konuşan Duran Çetin, başarılı olmanın yollarını anlatırken okumanın önemli olduğunu vurguladı.

En önemli yatırımın insana yapılması gerektiğini dile getiren Çetin, gençlerden karar vermelerini ve verdikleri kararı ertelemeden uygulamalarını istedi. Okumanın insana ayrıcalık sağladığını ve bu ayrıcalığın hayatın birçok alanında kendisini ortaya koyduğunu örneklerle dile getirdi. Başarılı olmak için çalışmak, planlı ve karalı bir şekilde okumak gerektiğini söyleyen yazar Çetin, iyi insan olma vurgusu ile hırpalanan özelliklerimizin inşa etmenin gerekliliğine de dikkat çekti.

Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürü Tekin Şavlı, geleceğin nesillerini inşa etme gayreti içinde çalışmalarını sürdürdüklerini bu kapsamda Egitimci-Yazar Duran ÇETİN Hocamızı öğrenci ve öğretmenlerimizle buluşturduklarını dile getirerek, yüksek gayret ve katkılarından dolayı Duran Çetin’e teşekkür ederim, dedi. 1016 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret226787