• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

Duran Çetin Taşkent'te konuştu

Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 11 Aralık 2015 Cuma günü Taşkent 'te bulunan ortaokul, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik konferans düzenlendi.

Yazar Duran Çetin, Taşkent’teki Ortaokul, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik konferansta konuşma yaptı.  Konferansa katılan öğrencilerin yoğun bir ilgi ile dinledikleri konuşma, geleceği hazırlama konusunda uyarılar ile son buldu.

Duran Çetin, Taşkent’teki konferanstan sonra Afşar’daki bulunan Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik düzenlenen konferansta yaptığı konuşma oldukça ilgi gördü.

Son konferans isi Balcılar’da düzenlendi. Bu konferansa da ortaokul ve lise öğrenceleri katıldı.

Programın başında konuşma yapan Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Şimşek, sizleri bir yazarla buluşturarak okumanın önemine dikkat çekmek istediklerini, aynı zamanda yazmayı düşünen öğrencilerimiz için bir açılım sağlamayı düşündük diyerek yazar Duran Çetin’e bize sağladığı katkı sebebiyle teşekkür ederim, dedi.

Yazar Duran Çetin ise konuşmalarında, insanlara verilen akla dikkat çekti. Herkeste akıl bulunduğunu, önemli olanın bu aklı kullanabilmek olduğunu söyledi. Başarı için aklı kullanmak ve bunu destekleyen yolları denemek gerektiğine dikkat çekerek plan ve programın öğrenmeyi kolaylaştırdığını söyledi.

Konuşmaların sonunda öğrencilerin yoğun bir şekilde sordukları soruları da cevaplayan yazar Çetin, kitaplarını imzaladı.

Duran Çetin, öğrencilerle buluşmasını sağlayan Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Şimşek, Şube Müdürü Mahmut Karabağ, programa çok yakın ilgi gösteren öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. 787 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret226784