• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

İyi insan olun!

Konya Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü Medeniyet Okulu Projesi kapsamında Güneysınır’da düzenlenen etkinlikte yazar Duran Çetin öğrencilerle buluştu.

Konya Büyükşehir Belediyesinin Güneysınır kültür merkezinde düzenlenen etkinlikte ortaokul öğrencileri ile yazar Duran Çetin hareketli bir söyleşi gerçekleştirdi.  Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığının yazarın kitaplarından bazılarını öğrencilere dağıtarak okunmasını sağladı. Öğrenciler okudukları kitapların yazarı olan Duran Çetin ile buluşarak, yazarlık ve okuma ile ilgili sorularına cevaplar aldılar.

Düzenlenen etkinlik ile okur-yazar buluşması sağlandı. Güneysınır’daki ortaokul öğrencilerinin katıldığı program oldukça eğlenceli bir şekilde tamamlandı.  

Yazar Çetin, başarılı olmak için okumanın esas olduğunu, okumanın devamlılığının sağlanmasının getireceği faydaları sıraladıktan sonra öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Programa Güneysınır kaymakamı Orhan Yalınız, Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gezici, şube müdürleri, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.  

Program çerçevesinde Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, yazar Duran Çetin’e plaket takdim etti.

Yazar Duran Çetin programın ardından kitaplarını imzaladı.

610 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret220645