• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin

Yazar Çetin öğrencilerle buluştu

Çumra’da Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte öğrenci yazar buluşması gerçekleştirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü medeniyet okulu projesi kapsamında Çumra düğün salonunda okur-yazar buluşması düzenlendi. Çumra merkezinde öğrenim gören ortaokul beşinci sınıf öğrencileri, masal, hikâye ve roman türünde yazdığı eserlerle tanınan yazar Duran Çetin ile bir araya geldi.

Yazarın önceden dağıtılan kitaplarını okuyarak gelen öğrenciler ile yazar arasında güzel diyaloglar yaşandı. Öğrenciler okudukları kitaplar ile ilgili olarak sorular yönelttiği yazar Çetin’den teşvik dolu cevaplar aldılar.
Yazar Çetin, başarılı olmanın yollarını anlattığı programda kendisinin de Çumralı olduğunu ve Çumra’nın gençlerinin zorlukları aşacak iradeye sahip olduğunu söyledi.  Duran Çetin, programın ardından kitaplarını imzaladı.
Programa Çumra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Alagöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Kıvrak, Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ömer Bardakçı, Milli eğitim şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.725 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret220647