• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin
Site İçeriği

Kültür Dünyamız videoları

goz3

                                               
Gözlerdeki Mutluluk

                        (Hikâye)

Yayın Yılı: 2007
112 sayfa
İthal Kağıt 13,5x19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9757561751
Dili: TÜRKÇE

BEKA YAYINLARI


Gözlerdeki mutluluğu anlamak o kadar da zor olmasa gerek. Hayatımızı anlamlı yapan bunca duygu ve düşünce varken. Sevdiğinize kavuşmak, sevdiğinizin işaretini anlamak ve yürümek...  Anadolu’nun kavurucu yazından ve dondurucu kışından, dahası sımsıcak ve yanık bağırlı insanlarından kareler bula­cağınız, anlamlı, gerçekçi ve çocuksu duyguları yaşayacağı­nız, gençlik yıllarınıza döneceğiniz hikâyeler…

 
Kitapla İlgili Değerlendirme Yazıları: 

Babana bile güvenme!
Ümit Savaş Taşkesen (
21 Şubat 2008 Perşembe Memleket Gazetesi)

 TYB Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Sun Tv’de Kitap Okuyorum programı yapımcısı Hikâyeci Yazar Duran Çetin’in Beka Yayınları’ndan çıkan sekizinci ve son kitabı “Gözlerdeki Mutluluk”. Hayli zamandır masamın üzerinde okunmayı bekleyen kitaplar arasındaydı...Yazının devamı için...


                                 Gözlerdeki Mutluluk 
Dr. Muammer Ulutürk
 Duran Çetin…
Öğretmen ve yazar.
Ona bir gün, senin adını neden Duran koymuşlar diye soracağım.
Pek durmaya niyeti yok... Yazının devamı için...


Gözlerdeki Mutluluk
Seher Aydın (Merhaba Gazetesi)

 Zamanın bizim için süratle akan büyük bir sermaye olduğunu düşünüyorum. Her anını değerlendirebilmek için bir tüccar zekâsıyla hareket etmek ve bazen de büyük oynamak gerektiğine inanıyorum.
Ömür denilen zamanın her anını dolu dolu!
Şekvacı değil! Yazının devamı için...


 
Gözlerdeki Mutluluk
Seher Aydın (Merhaba Gazetesi)

 Zamanın bizim için süratle akan büyük bir sermaye olduğunu düşünüyorum. Her anını değerlendirebilmek için bir tüccar zekâsıyla hareket etmek ve bazen de büyük oynamak gerektiğine inanıyorum.
Ömür denilen zamanın her anını dolu dolu!
Şekvacı değil!
Şefaatçi olacak! işlerle geçirmeye ve geleceğinde şüphe olmayan o günde hayıflanmamak için zaman konusunda cimri davranıp daha fazla yapmayı yeğliyorum.
Bunların en başında da, masamın iki tarafında daima yükselen okumam gereken kitaplar bulunuyor. Bu arada Konyalı abla ve ağabeylerimizin yakın zamanda çıkmış ve tanıtılmak için bekleyen kitapları. Bu hafta milliyetçilik yönüm ağır basıyor ve öncelik sırasını onlara veriyorum.
Çok değerli Eğitimci Yazar Duran Çetin ağabeyimizin, Anadolu’nun kavurucu yazından ve dondurucu kışından, dahası sımsıcak ve yanık bağırlı insanlarından kareler bulacağımız, anlamlı, gerçeksi ve çocuksu duyguları yaşayacağımız, gençlik yıllarımıza dönüp o heyecanları yaşayacağımız hikâyelerin bulunduğu “Gözlerdeki Mutluluk” isimli kitabı var elimde.
Geçen yıllarda basılmış olan ve şimdi ikinci baskıları yapılan “Güller Solmasın” ve ”Bir Kucak Sevgi” isimli kitapları….
Kardeşliği, dostluğu, güzel ahlak ve yardımlaşmayı sevdirerek ve hikâyeleştirerek anlatmayı ve kısa öykülerle okumayı sevdirmeyi yeğleyen İlahiyatçı Yazarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Yayınlanmış Kitapları;
Bir Adım Ötesi (Roman)
Kırmızı Kardelenler (Hikaye)
Yolun Sonu (Roman)
Portakal Kızım (Roman)
Sana Bir Müjdem Var ( Hikaye)
Bir Kucak Sevgi (Hikaye) 2.baskı
Güller Solmasın (Hikaye) 2. baskı
Gözlerdeki Mutluluk (Hikaye) 2. baskı
 
Köşe Yazıları
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret327316