• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=666228323
  • https://twitter.com/durancetin
Site İçeriği

Kültür Dünyamız videoları
Duran Çetin
durancetin@hotmail.com
DURAN ÇETİN İSMİL’DE OKURLARIYLA BULUŞTU
08/10/2022

Eğitimci-yazar Duran Çetin Konya Karatay ilçesi İsmil Mahallesi'nde düzenlenen 6 programda konuştu.

İsmil Cumhuriyet ortaokulu öğrenci ve velileri, İsmil Fatih İlkokulu, İsmil Atatürk İlkokulu ve İsmil Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencileri buluştu. Kitap okumanın ve gelecek için hazırlanmanın yollarını anlatan Çetin başarılı olmak için yapılması gerektiğini de anlattı. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan yazar Çetin medeniyetin temelinin kitapla kurulduğunu ifade etti.  

Yazar Çetin, programların gerçekleşmesini koordine eden Cumhuriyet ortaokulu müdürü Mustafa Bayar ve diğer okul müdürleri Metin Dere,  Ali Karan ve Kemalettin Yıldırım'ı okullarındaki kültürel faaliyetleri önemsedikleri için tebrik etti. Okul yöneticileri de yazar Duran Çetin’i okullarında ağırladıkları için memnun kaldıklarını ifade ederek teşekkür ettiler.  

Öğrenciler ise okumanın önemini, aileye saygının değerini ve başarılı olmanın yollarını dinlemekten ve okudukları kitabın yazarı ile buluşmaktan son derece mutlu oldular.240 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DİZİ OYUNCUSU GİBİ - 23/09/2023
Hesabını veremeyeceğimiz bir hayat yüktür.
NEDEN DİYE SORMAK GEREKİR - 11/09/2023
Neden? Bunca yolsuzluk neden? Dönen dalavereler neden?
FİRENİ PATLAMIŞ GENÇLİK - 29/08/2023
Lise eğitimi zorunlu hale getirildikten sonra iş çığırından çıkmış halde freni patlamış bir gençlik yetiştirmeye devam ediyor.
ETON KOLEJİ - 24/08/2023
Bir okul düşünün, ülke yönetimine gelenlerin çoğu orada yetişsin. Ülke entelektüellerinin tamamına yakını oradan mezun olsun. Sanatçılar, yazarlar, kültür adamları, bürokratlar…
PATATES KRİZİ - 03/08/2023
İlk insan ilk peygamber Hz. Âdem ve oğulları
MÜSRİF ADAM - 31/07/2023
Giysilerin en güzeli olan takva elbisesidir. İnsanın süsüdür, gönlünün aydınlığıdır…
KELAMDAN KALBE - 25/07/2023
İyi dinlemek kadar etkili bir başka yol da iyi konuşmaktır. İyi konuşmanın etkisi, yan etkisi ve doğrudan etkisi saymakla bitmez.
MÜSRİF ADAM - 12/07/2023
İsraf: Gereksiz yere para, zaman, emek ve benzerlerini harcama, savurganlık. İsraf ve sefahat içinde yaşamaya başlanmış hayatların varlığı israf konusunu dikkate almayı zorunlu hale getiriyor.
EFENDİ İLAN EDİLEN ÇOCUKLAR... - 07/07/2023
Uzun zamandır yaz tatillerinde talebe okutuyorum. Yeri değişse de bu işi severek devam ettiriyorum. Bu uzun yıllar içinde bir şeye şahit oldum. Belki de eğitimin temelinde var olması gereken husus...
 Devamı
SÖYLEŞİ VE İMZA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret304799